Print this page

Sveikinimai jubiliejaus proga

Atminkite jog jubiliejiniai sveikinimai su gimtadieniu turi būti ypatingai gražūs ir nuoširdūs. Priklausomai nuo jums brangaus žmogaus išsirinkite tinkamiausią sveikinimą. Jeigu sveikinime jums kažko trūksta galite jį pagražinti, juk tai lyg tautosaka.

Dažniausiai jubiliejininkais laikomi amenys sulaukę 18, 20, 25, 30, 40, 50 (ir.t.t) metų.

Sulaukus dvidešimtojo gimtadienio

20 - ieji Tau į delnus krenta, tokie linksmi ir atviri, nenusimink - ne viskas pragyventa, ne viskas duota ką turi.

Su gimtadieniu penkiasdešimtmeti!

...Gražus ir didelis yra gyvenimo namas. Jame labai daug durų. Ir kiekvienais metais vis atveri naujas ir naujas. Štai Tu atvėrei 50- tą savo gyvenimo kambarį. Tad ir šiandieną šypsokis, o visą gyvenimą būk laimingas...

50 - tąjį kartą rudenio kaskadom, Žyra lapai, žyra snaigės ant takų. Daug kelių vingiuotų dar rytojai žada, Linkim, kad praeit juos Jums nebūt sunku.

Kai 60..

Šešiasdešimt kartų obelys žydėjo, Šešiasdešimt buvo vasarų kartu ... Bet tegul gyvenimas metus iš naujo rašo Ant pasidabruotų jūsų smilkinių.

80

Šiandieną Jūsų metai sužydėjo 80 - dešimt įvairių žiedų... Čia visko būta: saulės, vėjo, Daug praradimų ir vilčių... Nuėjot prasmingą ir ilgą kelią, Pavargo rankos nuo sunkių darbų ... Priimkit šiandien degančią ugnelę Savo anūkų ir vaikų širdžių.  

80! Nei daug, nei mažai, O plaukuose gyvenimo našta Jau audžia baltą juostą. Nors juostos ir spindės plačiai Bet nebaigti darbai Neleidžia jums prisėsti...

Universalus sveikinimas

Garbingo amžiaus jubiliejus -
Vainikas metų praeities,
Kur rasi smilgų ir lelijų. 
Tokia pusiausvyra lemties,
Kad pilką dieną šventė keičia,
O ją - sunki darbų našta...
Branginki, vertinki ir džiaukis
Dalia, kuri vien tau skirta.

 

Šis puslapis artimiausiu metu bus papildytas dar gražesniais jubiliejiniais sveikinimais.