Print this page

Gražūs žodžiai, gražios mintys

Prasmingi, protingi žodžiai, prasmingos, protingos mintys, citatos.

Ieškai gražių žodžių? Perskaityk ir pasidalink su draugais... 

  

Prasmingi, protingi žodžiai, mintys:

Su Tavimi ir blogi laikai yra geri. Su gimtadieniu, mielas drauge.

Tegul kiekvieni ateinantys metai atneša Tau išminties, ramybės ir džiaugsmo. Tegul ši diena atneša Tau dalykus, kurie priverčia Tave šypsotis. Su gimtadieniu.

Tu niekada nebūti per senas, kad išsikeltum naują tikslą ar siektum naujos svajonės. Linkiu naujų tikslų ir naujų svajonių, lydinčių Tave visą gyvenimą. Su gimtadieniu.

Kai Tavo 20-as gimtadienis, Tau nerūpi, ką kiti galvoja apie Tave. Kai Tau bus 30, Tau rūpės, ką kiti galvoja apie Tave. Kai Tau bus 40, Tu suprasi, kad kiti iš viso apie Tave negalvoja.

Kodėl yra klaidų, kurių neįmanoma ištaisyti, ir nėra klaidų, kurių nebūtų galima padaryti?

Kuo daugiau šventi ir myli savo gyvenimą, tuo daugiau jame yra ką švęsti ir ką mylėti. (Ofra Vinfrey) Linkiu švęsti ir mylėti savo gyvenimą. Su gimtadieniu.

Nuotraukų grožis slypi nekintamume... net jei žmonės jose keičiasi...

Kai jie ištyrė visas visatos saules ir visas saules supančias planetas, jie suprato, kad visatoj nėra daugiau gyvybės ir kad jie yra vienui vieni. Ir jie buvo labai laimingi, nes tada jau žinojo, kad patys gali tapti visu tuo, ką įsivaizdavo rasiantys. [Lanford Wilson "Liepos penktoji"]

Grožis – tam tikra genialumo forma, iš teisybės ji net aukščiau už genialumą, nes grožio net aiškinti nereikia. – O. Vaildas.

Niekada nepraraskite galimybės pamatyti kažką gražaus, kadangi grožis yra Dievo rašysena.

Ieškodami grožio, keliaujame po visą pasaulį, tačiau turime turėti grožio savyje, antraip jo nerasime. 

Ne kiekvienas grožis įkvepia meilę: kartais jis džiugina akį, bet nepavergia širdies.

Žodžiai draugams, draugystei:

Netekti draugystės – tas pats, kas netekti saulės. – Erazmas Roterdamietis.

Tikras draugas turi būti antruoju mūsų „aš“; jis niekuomet nepareikalaus iš draugo nieko, išskyrus tai, kas dorovinga ir puiku; draugystė mums duota iš prigimties kaip kilnumo pagalbininkė, bet ne kaip ydų palydovė. – Ciceronas.

Aš vertinu draugą, kuris randa man laiko savo kalendoriuje, bet puoselėju ir myliu draugą, kuris nederina laiko man kalendoriuje. (Robert Brault)

Tikra aktyvi draugystė – tai savitarpio parama. Mano draugas pritaria mano sumanymams, o aš pritariu jo, mes kartu einame į priekį, nors mūsų mintys ir būtų skirtingos. – J. V. Gėtė.

Jausmai, meilės, nusivylimo žodžiai:

Gamtos karūna yra meilė. Ji kuria skirtumus tarp visų būtybių, tarsi norėdama viską į save sugerti; ji viską išskiria, kad vėl viską sujungtų. Keli lašeliai iš meilės taurės atlygina visą kupiną kančių ir rūpesčių gyvenimą. – J. V. Gėtė.

Nuostabiausias ir giliausias jausmas, kurį galime patirti yra mistiškumas. Tai visų mokslų užuomazga. Tas, kuriam šis jausmas svetimas, kurio niekuo nenustebinsi, kuris paskendęs baimėje, tolygus mirusiam. Jeigu pripažįstame, kad tai, kas neatskleista, tikrai egzistuoja ir pasireiškia aukščiausia išmintimi ir akinančių grožiu, prieinamu neišlavintiems mūsų sugebėjimams, prilygstantiems tik primityvioms formoms, tai – žinojimas. – A. Einšteinas.

Dvi sielos, bet viena mintis, dvi širdys, kurios pulsuoja kaip viena. (Friedrich Halm)

Mylėk širdim, o ne akim, nes akys ieško grožio, o širdis - širdies.


Kiti sveikinimai: Gražūs žodžiai