Print this page

Havajietiškas gimtadienis

Havajietiškas gimtadienis

Tai puikus vakarėlis kurį atsimins visi svečiai. Jei turite baseiną ar didelį kiemą, šis vakarėlis kaip tik jums.

Pakvietimai:

Galite tiesiog atspausdinti gražią havajietišką gėlę. Arba atspausdinti jubiliato, dėvinčio havajietiškus marškinėlius ir karolius, nuotrauką. Jei mokate redaguoti nuotraukas - pakeiskite nuotraukos foną pagal temą. Jeigu ne - paprasčiausiai nufotografuokite jubiliatą sėdintį ant smėlio su dirbtine palme užnugaryje. Pakvietimo viduje surašykite vakarėlio detales.

Dekoracijos:

Nepamirškite kiekvienam svečiui pagaminti gėlių karolius. Tai bus puikus vakarėlio akcentas. Papuošimams naudokite žalias, geltonas, šviesiai mėlynas ir rožines spalvas. Įtaisykite skėtį ar šiaudinę pastogę. Apstatykite baseiną ar kiemą palmėmis, palmių lapais ar jų imitacijomis. Be abejo jums reikės gėlių. Galite nebrangiai nusipirkti dirbtinių. Žinoma ieškokite kuo panašesnių į havajietiškas. Puikiai tiktų orchidėjos. Papuoškite stalus permatomomis vazomis su spalvotu smėliu ar akmenukais viduje.

Maistas ir gėrimai:

Maistas turi būti švelnus. Galite internete rasti puikių Aloha vištos sparnelių, polinezietiškos kiaulienos receptų. Puikiai tiks ananasai, ryžiai su kumpiu, vištienos kepsneliai su ananasais, vištienos ir ananasų salotos. Vaikams galima paruošti hot dog sumuštinių. Maistą geriausia sumarinuoti dieną prieš ir vakarėlio metu iškepti ant griliaus. Galite iskepti pyragą panašų į vulkaną ir apipilti jį baltu šokoladu. Ant torto galite pabarstyti rudo cukraus imituojančio smėlį ir nupiešti palmę. Palmei naudokite kokoso drožles, o kokosams - m&m saldainius.

Žaidimai:

Lindimas atsilenkus per kartelę, perdavinėti ratu kokosą skambant muzikai(pas ką nustojus skambėti muzikai liks kokosas tas iškrenta)